Alaca Lider Gazetesi

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum

Çorum Haber

Çorum Haberleri

Çorum Belediyesi

Çorum Valiliği

Çorumspor

Çorum Gazetesi

Çorum Gazeteleri

Ahmet Ahlatcı

Çorumhaber

Corum

corumhaber

Çorumhaber

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Haberleri oku

Sungurlu

Alaca

Osmancık

Sungurlu

İskilip

Kargı

Habercim19

habercim19.com

corumhaber.net

corumhakimiyet.net

çorum time

corum time

çorum valilik

Çorum Belediye

Çorum Belediyespor

Yeni Çorumspor

Çorum Yerel

ÇorumYerel Ekonomi

Çorum Ahmet Ahlatcı

Ahmet Ahlatcı

Çorum Ak Parti

Çorum CHP

Çorum İyi Parti

Çorum MHP

Çorum Gelecek Partisi

Çorum DEVA

Çorum Saadet Partisi

Ahmet Sami Ceylan

Cahit Bağcı

Agah Kafkas

Salim Uslu

Tufan Köse

Oğuzhan Kaya

Kenan Nohut

Ali Haydar Tanrıverdi

Hacı Odabaş

Yusuf Ahlatcı

Mustafa Tahtasız

Çorumluyuz

Çorumlu Amir

Çorumlu

Çorumda

Çorumdan

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber

Çorum Yayla Haber

Çorum Haber

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Yerel

Çorum Yerel Gazete

Çorum
Corum
Çorumhaber
Corumhaber
çorum gazetesi
çorum gazeteleri
çorum haberleri oku
Öne Çıkanlar son dakika balıkçılık avı Merkez Kaliforniya Valisi yasak

Gelecek Partisinin Yönetimi belli oldu
banner135

Bilindiği üzere Çorum İl Başkanlığına Av. Gökhan Külcü, Merkez İlçe Başkanlığına ise Levent Batman getirilmişti. 30 kişiden oluşan İl Yönetim Kurulu da kamuoyuna açıklandı.
Bu arada Merkez İlçe Başkanlığı'nın da Yönetim Kurulu'nun belli olduğu ve önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.
İl Yönetim Kurulu ise kendi arasında İl Başkanlık Kurulunu oluşturdu.
İşte Gelecek Partisi’nin Çorum kadrosu:

YÖNETİM KURULU:
Gökhan Külcü, Mahmut Öztemiz, Musa Arif Erkan, Adem Candan, Faruk Ildırar, Latif Akgül, Yusuf Marım, Mustafa Özbolat, Erkan Hasipek, Gökhan Cihanoğlu, İsmail Barış Coşgunsu, Yusuf Akbay, Adem Ölçer, Selma Bayraktar, Melek Karameşe, İdris Dağlamaz, Serdar Bezgin, Halil Kurt, Hasan Kabadayı, Fuat Tozdemir, Çağdaş Can, Mehmet Koldaş, Fatih Bekdamar, Ali Hasdemir, Samet Değirmenci, Fatih Softa, Tayfun Öztürk, Recep Tayyip Eyyüpoğlu, Kazım Yağlı, Tuğba Sağlam.

DİSİPLİN KURULU:
Mustafa Bekiroğlu, Osman Türker, Hilal Karadayı, Özen Özkuyumcu, Burak Cerit.

ETİK KURULU:
Mustafa Bezgin, Harun Can, Osman Tavlı, Erol Ak, Arif Duran.

İL BAŞKANLIK KURULU:
Gökhan Külcü (İl Başkanı), Mahmut Öztemiz (Siyasi İşler Başkanı), Halil Kurt (Teşkilat Başkanı), İsmail Barış Coşgunsu (Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı), Adem Candan (İdari ve Mali İşler Başkanı), Çağdaş Can (İl Sekreteri), Adem Ölçer (Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı), Gökhan Cihanoğlu (Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı), Selma Bayraktar (Sosyal Politikalar Başkanı), Faruk Ildırar (İletişim Başkanı), Musa Arif Erkan (İnsan Hakları Başkanı), Samet Değirmenci (Parti İçi Eğitim Başkanı), Melek Karameşe (Dış İlişkiler Başkanı), Tayfun Öztürk (Araştırma Geliştirme ve Bilişim Başkanı), Tuğçe Sağlam (Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı)

​​​​​​​

Ulaş Odabaş

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.